FAST PLUS, spol. s r.o.

Predajca elektrospotrebičov (BA - Lamač)

01.11.2018FAST PLUS, spol. s r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Lamač, Hodonínska 27, 84103

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Elektrotechnika a energetika,Obchod;Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda):370EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- predaj elektrospotrebičov na predajni PLANEO ELEKTRO v BA - Lamači,
- práca s pokladňou,
- splátkový predaj,
- manipulácia s tovarom,
- udržiavanie poriadku na predajni.

Iné výhody:

- budete zarábať 850-950€ i viac / mesiac (v hrubom) - základná zložka mzdy (370) + variabilné zložky,
- stanete sa jedným z tímu zamestnancov najúspešnejšej siete elektropredajcov posledných rokov,
- budete mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami z oblasti elektra,
- zúčastníte sa atraktívnych školení (počas pracovnej doby),
- dostanete príležitosť vybudovať si kariéru,
- zapojíte sa do prepracovaného adaptačného programu pre nových zamestnancov,
- zúčastníte sa pravidelných tímových akcií,
- zapojíte sa do zamestnaneckých súťaží o hodnotné ceny,
- budete mať motivujúce finančné odmeňovanie,
- dostanete atraktívne a motivačné zamestnanecké zľavy na tovar,
- dostanete finančné príspevky pri osobných výročiach,
- dostanete zamestnaneckú zľavu na pohonné hmoty
- budete pracovať v pracovnej dobe: krátky/dlhý týždeň,
- budete mať pracovný pomer na dobu neurčitú,
- dostanete nadštandardné stravné: 4,20€

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:30
do 20:15

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Windows - elementárna
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- trestná bezúhonnosť podmienkou

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaistota
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:Skupina: B

Na pántoch 18
83106 Bratislava-Rača
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 370 EUR
Inzerent:FAST PLUS, spol. s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava