Ideal Center, s.r.o.

Referent skladu

01.11.2018IDEAL CENTER, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Poprad, Priemyselná 4760, 05951

Poprad
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Špedícia, doprava a logistika,Štátna a verejná správa,Výroba;Referent
Ponúkaný plat (základná mzda):620EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Evidencia pohybov skladových položiek v programe Omega
- Vytváranie nových sladových kariet v programe Omega
- Kontrola dodacieho listu a porovnanie položiek s objednávkou
- Potvrdenie dodacích listov a vytvorenie potrebných dokumentov pre expedíciu
- Označenie, organizácia a archivácia skadových dokumentov
- Evidencia nakládok a vykládok
- Aktualizácia súboru "Týždenný plán objednávok"

Iné výhody:

- Mesačná pohyblivá zložka mzdy do výšky 15% základného platu
- Možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
- Možnosť získania mesačného bonusu pre najlepších vo výške 100 EUR
- Možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny do výšky základnej mzdy
- Zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
- Príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
- Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
- Pružná pracovná doba
- Možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
- Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
- Práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • OMEGA - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- znalosť programu Omega výhodou, prax na danej pozícii výhodou, preukaz VZV výhodou

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
Vhodné pre absolventov:Nie

Kontaktné údaje:

IDEAL CENTER, s.r.o.
Priemyselná 4760
05951 Poprad
Slovensko

Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 620 EUR
Inzerent:Ideal Center, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov