Výstavba vodných elektrární s.r.o.

Miesto práce:
Slovensko, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Ul. Lieskovec 598/75, 01841

Ilava
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády,Špedícia, doprava a logistika,Výroba;Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):3EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Manipulácia s dielcami, zostavami a podzostavami
- Nakládka, vykládka materiálu a dielcov na kooperácie.
- Nakládka a vykládka materiálu na sklad
- Pravidelné vynášanie odpadového materiálu od jednotlivých strojných zariadení.
- Presun polotovarov a vyrábaných dielcov medzi jednotlivými strojnými zariadeniami.
- Starostlivosť o uloženie a udržiavanie poriadku rozpracovanej výroby a hotových výrobkov.

Iné výhody:

Profesijný rast, nadobudnutie odborných skúseností a pracovných návykov, stabilné pracovné miesto.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Projekt Úradu PSVR. Pracovné miesto vhodné aj pre uchádzačov do 29 r., min. dĺžka evidencie na ÚP 6 mesiacov.

Vhodné pre absolventov:Áno

Kontaktné údaje:

Výstavba vodných elektrární s.r.o. skratka VVE s.r.o.
Ul. Lieskovec 598/75
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 3 EUR
Inzerent:Výstavba vodných elektrární s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Trenčiansky kraj