SP EKON, s.r.o.

Skladník - vodič VZV

01.11.2018SP EKON, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Poprad, Poprad, Priemyselná 5481, 05951

Poprad
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika,Výroba;Skladník,Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda):3,8EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manipulácia s tovarom pomocou VZV (vykladanie tovaru z kamióna a nakladanie tovaru do kamióna, fyzické zaskladnenie a vyskladnenie materiálu z regálového systému).
Evidencia všetkých pohybov príjem - výdaj materiálu pomocou skenerov v skladovom programe.

Iné výhody:

Čerpanie benefitov zo sociálneho fondu. Prémie, odmeny, príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
Vhodné pre absolventov:Nie

Allendeho 2735/24
05951 Poprad
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Inzerent:SP EKON, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj