STM POWER

Kontrolór - 3 D meraci technik

01.11.2018STM POWER a.s.
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Ul. Lieskovec 598/75, 01841

Ilava
Typ pracovnej ponuky:Elektrotechnika a energetika,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Kontrolór,Technik
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonáva merania potrebné pre výrobu
- podporuje výrobný personál pri meracích úlohách
- vykonáva programovenie 3D meracích zariadení
- registruje výsledky meraní a analyzuje namerané hodnoty
- spolupracuje pri zabezpečovaní kalibrácie meracích a kontrolných zariadení
- spolupracuje s metrológom

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- SŠ technického/strojárskeho zamerania
- doplňujúca kvalifikácia na meracieho technika je vítaná
- viacročné skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii
- skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality
- znalosti v oblasti výpočtovej techniky (štatistika v oblasti zabezpečovania kvality)
- vysoká miera trpezlivosti a precíznosti
- samostatný a zodpovedný štýl práce
- zmysel pre tímovú prácu
- flexibilita
- schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži
- znalosť cudzieho jazyk - vítaná

Vhodné pre absolventov:Nie

Kontaktné údaje:

STM POWER a.s.
Lieskovec 598/75
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 11
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:STM POWER [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Trenčiansky kraj