Ing. Adrián Urda

Kuchár, kuchárka v reštaurácii na čerpacej stanici

06.12.2018Ing. Adrián Urda
Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, okres Prešov, Janovík, čerpacia stanica SLOVNAFT, Diaľnica D1 , JANOVÍK východ, Janovík západ čerpacia stanica SLOVNAFT diaľnica D1 , Janovík, 08203

Prešov
Typ pracovnej ponuky:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava raňajok a obedov v reštauračnej časti priestorov na diaľničnej čerpacej stanici.

Iné výhody:

čistá mzda vrátane motivačných príplatkov a príplatku na cestovanie až 1000 eur, možnosť zaškolenia, možnosť čerpania dovoleniek -zástup je zabezpečený, práca iba cez pracovné dni, riadny 8 hodinový pracovný čas, možnosť osobného rastu, stabilná práca v stabilnej spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • samostatnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Prosím žiadosti s profesijným životopisom zasielať naemail, na osobný pohovor bude žiadateľ prizvaný po telefonickom dohovore, info aj na -=KONTAKT=-Urda.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • sebaistota
Vhodné pre absolventov:Áno

Slovenská 78
08001 Prešov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Ing. Adrián Urda
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov