Rotpharm, s.r.o.

Farmaceut

06.12.2018Rotpharm, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom, Žiar nad Hronom, SNP 2765/153, 96501

Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky:Zdravotníctvo a farmácia;Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Povinnosti farmaceuta vo verejnej lekárni :
*expedovanie liekov viazaných na lekársky predpis, zdravotníckych pomôcok, OTC a doplnkového sortimentu
*vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
*poskytovanie dispenzačného minima,optima, maxima pacientom
*kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
*zabezpečovanie marketingových aktivít v lekárni
*zabezpečovanie správnej lekárenskej praxe

Iné výhody:

*príjemné pracovné prostredie
*mladý kolektív
*zamestnanecké zľavy
*súkromná lekáreň

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore lekárenstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore farmácia

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • analytické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
Vhodné pre absolventov:Áno

Okružná 66
07101 Michalovce
Slovensko

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:Rotpharm, s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj