Mgr. Rudolf Puškár

Klientsky pracovník pre pobočku AXA (Vranov nad Topľou)

06.12.2018Mgr. Rudolf Puškár
Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, okres Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou, Duklianskych hrdinov 1001, 09301

Prešov,Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky:Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo,Ekonomika, financie, účtovníctvo;Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:17. 12. 2018
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na pobočke spoločnosti AXA,
- starostlivosť o existujúcich a nových klientov,
- komplexná správa osobných financií - riziká, investície, sporenia, dôchodky, hypotéky, úvery,
- príprava návrhov a vypracovanie projektov pre klientov,
- spracovanie príslušnej agendy,
- vedenie pridelenej administratívy,
- dodržiavanie firemnej stratégie a obchodnej politiky

Iné výhody:

- Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti - 200 rokov na trhu, svetový leader v objeme spravovaných financií,
- AXA má vo svete viac ako 100 miliónov klientov,
- nadpriemerné finančné ohodnotenie,
- motivačné finančné príspevky,
- pravidelné mesačné odmeny,
- výplata dvakrát v mesiaci,
- firemné zľavy a výhody na produkty AXA,
- teambildingové akcie, dovolenky, podpora osobnostného rastu,
- kariérny rast,
- práca v tíme na novovznikajúcom projekte,
- odborné, rozvojové a relaxačné eventy.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu sa prihláste na výberový pohovor mailom.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
Vhodné pre absolventov:Nie

Košická 2501/38
06601 Humenné
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Mgr. Rudolf Puškár
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov