LIDL Slovenská republika v. o. s.

Studentship - nová generácia (platená stáž na úseku IT)

07.12.2018LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• stáž v priamej gescii vedúceho úseku na centrále spoločnosti v Bratislave,
• odborná práca na úseku IT,
• pracovná doba 20 hod./týž.,
• dĺžka trvania do ukončenia II. stupňa VŠ.
Ponúkaný plat (základná mzda):
350EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 350 €
Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• zaujímavé finančné ohodnotenie,
• karta Multisport,
• absolvovanie kurzu nemeckého jazyka (1-krát do týždňa) v rámci pracovnej doby,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• po skončení štúdia perspektíva trvalého pôsobenia v našej spoločnosti,
• štart ASAP alebo dohodou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o stáž je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
polovičný úväzok, vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent - vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník - A2)
• študent/ka 2./3./4. ročníka VŠ dennej formy štúdia,
• znalosť anglického jazyka na úrovni A2,
• znalosť balíku MS Office na pokročilej úrovni,
• základy práce s databázami (Oracle - SQL developer vytvorenie základných dotazov),
• práca v prostredí MS Windows 8, 10, server 2008 a 2012,
• znalosť príkazového riadku v MS Windows a práce v sieťovom prostredí,
• ochota učiť sa nové veci,
• výborné analytické schopnosti,
• dynamika, ambícia a orientácia na cieľ.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 133 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi
Adresa:
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 350 EUR
Inzerent:LIDL Slovenská republika v. o. s.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava