Mgr. Miroslav Hanec, advokát

Advokátsky koncipient

07.12.2018Mgr. Miroslav Hanec, advokát
Miesto práce:Hruštiny 602
Žilina
Typ pracovnej ponuky:Advokátsky koncipient
Ponúkaný plat (základná mzda):600EUR
Termín nástupu do práce:od 1.1.2019
Druh pracovného pomeru:hlavný
Termín ukončenia výberového konania:27.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vypracovávanie návrhov na súd a iných podaní, elektronická pošta, zastupovanie v konaniach pred súdmi, vypracovávanie zmlúv, stanovísk, analýz atď.

Iné výhody:

Pravidelné vzdelávanie, účasti na seminároch a kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním komplexných právnych služieb v rámci celej SR. Zameriavame sa najmä na zastupovanie pred súdmi, orgánmi štátnej správy, rokovania s protistranami, uzatváranie zmlúv atď.

Oblasť pôsobenia:

Advokátske kancelárie

Adresa:

Hruštiny 602
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Miroslav Hanec
Hruštiny 602, Žilina, 01001, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 600 EUR
Inzerent:Mgr. Miroslav Hanec, advokát
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina