LIDL Slovenská republika v. o. s.

Predavač/ka - pokladník/čka, skrátený úväzok, Ružinovská, Bratislava

07.12.2018LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• práca na pokladni,
• doplňovanie tovaru na predajnú plochu,
• práca na predajnej ploche,
• práca v sklade predajne,
• personálna práca pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných krajín skupiny Schwarz,
• zapracovanie študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.
Ponúkaný plat (základná mzda):
473EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda, 20 hod./týž. : 473 €
Nástupná mzda, 25 hod./týž. : 592 €
Nástupná mzda, 30 hod./týž. : 710 €
Nástupná mzda, 35 hod./týž. : 828 €
Garantovaný zmluvný nárast mzdy prvé štyri roky.
Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú / dobu určitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical - dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,
• karta Multisport,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• nadštandardná zdravotná prehliadka,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

V rámci nášho dvojtýždenného tréningového programu ťa pripravíme na tvoje budúce úlohy: metódou "Learning-by-doing". Poskytneme ti dôkladné zapracovanie, pri ktorom ťa individuálne povedie skúsený kolega.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
• výučný list / stredoškolské vzdelanie,
• skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou,
• schopnosť tímovej práce,
• ochota k fyzickej práci,
• ochota pracovať cez víkendy,
• flexibilita,
• prozákaznícke myslenie,
• príjemné a ústretové vystupovanie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 133 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi
Adresa:
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na predajniach

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 473 EUR
Inzerent:LIDL Slovenská republika v. o. s.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava