Trenkwalder, a.s.

Výrobný technik

07.12.2018Trenkwalder, a.s.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti v Trnave
  • koordinácia a pridelenie pracovných úloh vo výrobe
  • obsluha prideleného stroja a prísun materiálu
  • zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
  • dodržiavanie interných štandardov kvality výrobkov
  • zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a technologických postupov
  • práca na počítači s firemným softvérom
  • školenie zamestnancov
  • práca v 3-zmennej prevádzke
Iné výhody:
  • základná mesačná mzda1100€brutto + zákonnépríplatky
  • prémievo výške66€
  • stravné lístky v hodnote3,60€
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • skúsenosti s prácou technického zamerania výhodou
  • skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
  • technické myslenie
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Michal Hochel
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle -=KONTAKT=-, alebo zaslať životopis na mailovú adresu m.-=KONTAKT=-
Tel: +421 2/-=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Inzerent:Trenkwalder, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava