Ing. Miloš Macega M+M

Asistent/ka predaja (Bánovce nad Bebravou)

08.12.2018Ing. Miloš Macega M+M
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou, Námestie Ľ. Štúra 2, 95701

Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Obchod;Asistent,Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda):4EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ste teraz nezamestnaný alebo ste skončili v nudnej práci, kde sa minúty vlečú ako hodiny, kolegovia z nudy riešia medzi sebou konflikty, napriek Vášmu aktívnemu pracovnému nasadeniu a ústretovému prístupu k zákazníkom Vám v kolónke odmien na výplatnej páske svieti veľká tučná 0 a Vás to už nebaví a demotivuje? Alebo Ste ukončili školu a rozmýšľate, či si nájsť stabilnú prácu na plný úväzok a zarobiť si svojou prácou nejaké vlastné peniaze, tak Ste presne ten koho hľadáme do našej predajne M+M TABAK v Bánovciach nad Bebravou.

Vaša náplň práce bude nasledovná:
- pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače,
- aktívne ponúkanie tovaru zákazníkom,
- starostlivosť o predajňu,
- práca na PC pokladni,
- práca na Tipos termináli,
- dopĺňanie tovaru,
- inventarizácia,
- práca s hmotnou zodpovednosťou.

Iné výhody:

Ponúkame stabilnú prácu, za ktorú Vás ohodnotíme lepšie ako v iných predajniach. 80 % našich zamestnancov pracuje v našej spoločnosti viac ako 4 roky, čo svedčí o tom, že spokojnosť našich kolegov v predajniach je našou prioritou. Dávame si záležať na tom, aby naši kolegovia v predajniach pracovali v priateľskom pracovnom tíme a pracovnom prostredí predajní, ktoré v pravidelných intervaloch modernizujeme. Kolegov, ktorí aktívne ponúkajú akcie a tovar ohodnocujeme zaujímavými odmenami naviac k základnej hodinovej mzde.
Mzda sa okrem základnej hodinovej sadzby, ktorá je 4,00€/hod skladá aj s variabilnej zložky - od 60 € podľa výkonu, príplatkov za víkend - od 30€. Spolu od 800€ mesačne.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:30
do 21:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Nič nepôsobí lepšie na zákazníka, ako príjemne vystupujúci predajca, ochotný poradiť a pomôcť s výberom tovaru alebo služby, ktorý zároveň aktívne oslovuje zákazníkov za účelom predaja tovaru a služieb. Zároveň by mal predajnou praxou v predajni nadobudnúť zručnosti a myslenie predajcu a zároveň byť ochotný pracovať cez víkendy.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
Vhodné pre absolventov:Áno

Novozámocká 67/2
94905 Nitra
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 4 EUR
Inzerent:Ing. Miloš Macega M+M [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj