Mondelez European Business Services Centre, s. r. o.

Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Digital Park III, Einsteinova 19, 85101

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Ekonomika, financie, účtovníctvo,Výroba;Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda):3000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hlavným zameraním tejto pozície je podpora asociovaného riaditeľa ISC Finance CS & L MEU v porozumení čísiel a finančných ťahov.
Hlavnými povinnosťami sú konsolidácia aktuálnych údajov, riadenie procesu plánovania a riadenie rozpočtu CS & L> 700 miliónov USD.
CS & L je jednou z najzložitejších oblastí a zamestnanec potrebuje pochopiť zložité procesy nielen z finančného hľadiska, ale aj z každodennej CS & L operatívy. Úloha vyžaduje viac ako len technický a finančný systém.

Táto úloha funguje aj v komplexnom prostredí, ktoré zahŕňa ľudí z rôznych krajín a kategórií. Osoba musí byť schopná spájať informácie a poskytovať zmysluplnú analýzu. S mnohými zmenami v spôsobe fungovania, pokračujúcim tlakom na udržanie konkurencieschopnosti a dodávaním produktivity, a tiež obrovským dôrazom na vedúce postavenie tímu Mondelez Europe, musí osoba udržiavať vysoké tempo práce a strmú krivku učenia.

Konsolidovať skutočný výkon na mesačnom základe, ktorý poskytuje finančné ťahy, čo zahŕňa:
• Včasné a presné dokončenie vstupných a aktuálnych súborov CS & L na zobrazenie výsledkov finančných ťahov pred záverečnými stretnutiami ISC a práce s nákladmi na produkty, aby sa zabezpečili presné nákladové mosty a súbory typu Gross to Net.
• Príprava kategórií typu CS & L, ktoré zabezpečia jasné a správne vymedzené porozumenie ovládačov výkonnosti a rizík v priebehu nasledujúcich rokov.
• Uchovávanie a udržiavanie aktuálnych súborov, ktoré zabezpečujú presné hlásenie podnikom (vrátane úprav vykonaných v nákladových mostoch).
• Poskytnutie výzvy oblastiam / kategóriám výkonnosti, ktoré zabezpečujú transparentnosť a pochopenie čísel. Identifikácia plánov zmierňovania a možnosti zlepšenia finančných prostriedkov v porovnaní s plánom.
• Príprava zmysluplného a dôkladného podávania správ tímu CS & L a tímom Log Ops, aby sa zabezpečilo, že operačné tímy si uvedomia, aké sú ťahy výkonnosti a akcie potrebné na zlepšenie v YTG.

Správa procesov plánovania a prognóz pre spoločnosť CS & L poskytujúca aktuálne a presné údaje o nákladoch pre ročný plán a aktualizácie rozpočtu, čo zahŕňa:
• Proces odosielania sadzieb vrátane odovzdania a zosúladenia.
• Identifikovať, pripraviť a spravovať časové plány, aby boli všetky informácie dokončené pred termínmi ISC.
• Dokončovanie mostov, konsolidácie a prezentácie presne včas v plnom rozsahu a komunikovanie dôsledkov na kategórie / oblasti so zmysluplnými vysvetleniami.
• Prekrytia a proces spätnej väzby, vrátane komunikovania vysvetlení sledovanej hodnoty, kategórie a postupov.

Komunikovať akékoľvek kľúčové otázky alebo dôsledky pre pridruženého riaditeľa ISC Finance CS & L MEU a predchádzať neočakávaným situáciám.

Identifikovať a implementovať nápady na zjednodušenie procesov, za predpokladu ak by boli predom identifikované. (Vrátane vlastnenia a jasného pochopenia systémov a procesov CS & L WOW na všetkých tratiach P & L).
Poskytovať školenia tímom MDLZ a Genpact podľa potreby v kľúčových procesoch.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore inžiniersky manažment
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore finančný manažment

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Podskupina B1

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • matematická gramotnosť
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • vedenie ľudí
  • vyjednávanie
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • portugalský - vysoká: C1 a C2
  • španielsky - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • SAP - vysoká
  • Internet - vysoká
  • MRP - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- certifikát CIMA alebo ACCA
- silná orientácia na zákazníka
- schopnosť pracovať s nekompletnými informáciami
- prax v účtovníctve 4-6 rokov
- skúsenosti v logistike
- FP&A manažment 2-3 roky
- skúsenosti s vnútropodnikovými kontrolnými mechanizmami
- skúsenosti s BI a FiT

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pamäť
  • pozornosť
  • cieľavedomosť
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť
  • sebaistota
  • dominantnosť
  • empatia
  • predstavivosť
  • technický talent
  • vnútorná stabilita
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Račianska 44
81499 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 3000 EUR
Inzerent:Mondelez European Business Services Centre, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava