Slovenské Národné Divadlo

Mechanik MaR - Kurič

14.01.2019Slovenské národné divadlo
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Pribinova 17, 81901

okres Bratislava;Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Služby,Strojárstvo, technika a rozvoj,Umenie a kultúra;Automechanik,Kurič
Ponúkaný plat (základná mzda):900EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávanie preventívnej údržby zariadení MaR CRS /centrálny riadiaci
systém/
- nastavovanie snímačov teploty, tlaku, tlakové diferencie, hladiny prietokov
- nastavovanie regulačných obvodov MaR
- opravy : zariadení MaR, vzduchotechniky, elektrotechnických zariadení

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- elektrotechnické vzdelanie
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na
elektrických zariadeniach § 22 - samostatný elektrotechnik
- znalosť problematiky MaR
- prax v oblasti MaR vítaná

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Kontaktné údaje:

Slovenské národné divadlo
Pribinova 17
81901 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 900 EUR
Inzerent:Slovenské Národné Divadlo [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava