HDF, s.r.o.

Operátor - montážnik

11.01.2019HDF, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Tvrdošín, Nižná, Závodná 459, 02743

okres Tvrdošín
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Montážnik,Montážnik, montér,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):3,2EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Kontrola dodržiavania pracovných postupov
• Preberanie zmeny
• Starostlivosť o zverené pracovisko (čistota, usporiadanie pracoviska ...)
• Hlásenie vzniknutých nezhôd v procese výroby
• Vedenie záznamov výrobného procesu
• Vizuálna kontrola produktov vo výrobnom procese
• Zodpovednosť sa správne označenie a balenie produktov
• Dodržiavanie pracovného postupu podľa platných pracovných a baliacich postupov
• Odhaľovanie a poukazovanie na odchýlky vyskytujúce sa vo výrobnom procese a súvisiacich procesoch
• Plnenie pokynov vedenia organizácie a priameho nadriadeného
• Operátor 100% zodpovedá za kvalitu výrobku a jeho balenia
• Zabezpečenie efektivity výrobného procesu
• Dosiahnutie kvalitatívnych cieľov výrobného procesu
• Zabezpečenie požiadaviek zákazníka
• Minimalizácia nákladov na nekvalitu
• Zabezpečenie dobrej pracovnej atmosféry

Iné výhody:

Po skúšobnej dobe 3,40 EUR, po 6.mesiacoch 3,50 EUR / hod. Dochádzkový bonus, 13.plat, Prémie, Motivačný bonus. Možné zaškolenie v zahraničí

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Kontaktné údaje:

HDF, s.r.o.
Palárikova 2659
02201 Čadca
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Inzerent:HDF, s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj