RAVEN a.s.

Asistentka riaditeľa

11.01.2019RAVEN,a.s.
Miesto práce:
Slovensko, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Šoltésovej 420/2, 01701

okres Považská Bystrica;Považská Bystrica
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Vrcholový manažment;Asistent,Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Podieľa sa na príprave denného programu,
- dôsledne pripravuje materiály na pracovné stretnutia, zaznamenáva ich priebeh, zabezpečuje potrebný servis,
- spracováva a vybavuje externú a internú korešpondenciu,
- samostatne prijíma, zriaďuje, eviduje a spravuje interné predpisy,
- sprostredkováva komunikáciu medzi oddeleniami a príslušným manažérom,
- sleduje termíny plnenia úloh a určuje priority,
- plní operatívne úlohy.

Iné výhody:

- Možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé platové podmienky,
- možnosť kariérneho rastu,
- program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu...).

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- aktívna znalosť AJ je podmienkou,
- excelentná znalosť slovenského jazyka,
- organizačné schopnosti, diplomacia v jednaní,
- profesionalita, diskrétnosť, príjemné vystupovanie,
- ochota flexibility v súvislosti s časovou náročnosťou práce na tejto pozícii.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Kontaktné údaje:

RAVEN,a.s.
Šoltésovej 420/2
01701 Považská Bystrica
Slovensko

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:RAVEN a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín