Techservis, s. r. o.

CNC frézar

10.01.2019TECHSERVIS, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Trenčianska 17, 91534

okres Nové Mesto nad Váhom;Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky:Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;CNC programátor,Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda):7,5EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluha a nastavenie CNC fréz (riadiaci systém Heidenhain),
- výroba súčiastok na CNC frézach podľa výkresovej dokumentácie.

Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba /ŠP/

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu,
- znalosť princípov obrábania, nastavovania a programovania CNC strojov,
- technické myslenie, zručnosť, zodpovednosť, znalosť operačného systému Heidenhain výhodou.

Kontaktné údaje:

TECHSERVIS, s.r.o.
Trenčianska 17
91534 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Inzerent:Techservis, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj