Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Upratovačka - zastupovacia čata

10.01.2019Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Miesto práce:
Slovensko, okres Žilina, Žilina, Vojtecha Spanyola 43, 01207

okres Žilina;Žilina
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády,Výroba;Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda):520EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná pozícia upratovač/upratovačka v zastupovacej čate (pracovník je prideľovaný na zástup podľa potreby na nemocničné oddelenia a ostatné pracovné úseky FNsP Žilina)
- nepravidelný pracovný čas, pracovná doba podľa potreby v rozpätí 6:00 hod.-22:00 hod., vrátane sobôt, nediel a sviatkov v 12 hod. alebo 8 hod. pracovných zmenách

Iné výhody:

Sociálny fond.
Celozávodné stravovanie.
Stabilná dlhodobá práca.
Osobný príplatok 65 €

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Upratovanie v zastupovacej čate s finančným bonusom.
Bližšie informácie poskytne p. Zelná, 041/5110860

Vojtecha Spanyola 43
01207 Žilina
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 10