Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s.

Miesto práce:
Slovensko, okres Ružomberok, Likavka, Mikušiakova 960, 03495

okres Ružomberok
Typ pracovnej ponuky:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo,Špedícia, doprava a logistika,Ekonomika, financie, účtovníctvo,Služby;Špeditér, prepravca
Ponúkaný plat (základná mzda):520EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:vedľajší

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontaktná osoba p. Pavlína Toroková , tel. kontakt: +421907/984 645, e-mail:email
V prípade osobného kontaktovania sa treba dostaviť k zamestnávateľovi Pekáreň Likavka, Mikuštiakova 960, 034 95 Likavaka (vopred sa telefonicky dohodnúť na termíne).
Pracovná pozícia: Expedietn/ka
Náplň práce: triedenie výrobkov, expedovanie na rozvozné linky, nahrávanie dodacích listov.
Miesto výkonu práce: Pekáreň Likavka, Mikuštiakova 960, 034 95 Likavka.
Požiadavky na zamestnanca: min. stredné odborné vzdelanie, základné znalosti práce na počítači, internet.
Osobnostné predpoklady: zodpovedný, spoľahlivý.

Iné výhody:

ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Nie

Ponúkané výhody

ubytovanie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

1.mája 1919, Liptovský Mikuláš, 03101

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 520 EUR
Inzerent:Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj