Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto

Vedúci ekonomického oddelenia

11.01.2019Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská 21, 83103

okres Bratislava;Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Ekonomika, financie, účtovníctvo,Umenie a kultúra,Výroba;Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie ekonomickej agendy, vedenie účtovníctva,
- komunikácia s bankou, s ekonomicko-hospodárskym oddelením MČ BNM a príslušnými štátnymi orgánmi,
- skladba a sledovanie čerpania rozpočtu,
- dodržiavanie zákonov, tvorba a dodržiavanie smerníc súvisiacich s ekonomickou činnosťou organizácie,
- správa a evidencia majetku organizácie,
- tvorba výkazov a zodpovednosť za ich správne a včasné predkladanie.

Iné výhody:

Osobný príplatok po skončení skúšobnej doby a ďalšie benefity...

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Zároveň žiadame uchádzačov o súhlas so spracovaním osobných údajov nasledovne:
*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Stredisku kultúry BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenému SK BNM za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia".

Osobnostné predpoklady
  • pamäť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • pozornosť
  • analytické myslenie

Vajnorská 21
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421 2 -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava