CBA VEREX, a.s.

Pokladník v predajni Ružomberok

11.01.2019CBA VEREX, a.s.
Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Ružomberok, Ružomberok, Moyzesová 1575, 03401

okres Ružomberok;Ružomberok
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády,Ekonomika, financie, účtovníctvo,Obchod;Pokladník,Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda):630EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj tovaru cez registračnú pokladnicu.
Práca vhodná pre ženu aj pre muža.

Iné výhody:

K základnej ponúkanej mzde:
- príplatky za víkendy nad rámec zákona v zmysle kolektívnej zmluvy
- odmeny za nadštandardný výkon
- po skončení skúšobnej doby prehodnotená mzda

Plat môže dosiahnuť výšku 700,-€.

Zvýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby.

Práca v stabilnej ekonomicky vyspelej firme.
Firemné benefity.
Kariérny rast.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Zdravotný preukaz.
V prípade, že nemáte potravinárske vzdelanie, je potrebné vybaviť. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Priemyselná 4606
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 630 EUR
Inzerent:CBA VEREX, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj