Phoenix Services Slovensko s.r.o.

Operátor čelného nakladača

05.01.2019Phoenix Services Slovensko s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Šaca, Vstupný areál U.S. Steel, Košice 1, 04454

okres Košice;Košice
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Textilný, kožiarský a odevný priemysel,Výroba;Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle,Strihač
Ponúkaný plat (základná mzda):6EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* riadenie a obsluha zvereného vozidla/stroja
* kontrola prevádzkyschopnosti vozidla/stroja
* denná údržba prideleného vozidla/stroja
* vedenie prevádzkových záznamov
* zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov
* práca na zmeny v nepretržitej prevádzke

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:skupiny: C, T

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C
  • Skupina T

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

* skúsenosti s prácou s nákladnými vozidlami a stavebnými strojmi
* vodičský preukaz C alebo T a preukaz pre obsluhu stavebných strojov skupiny 9 je podmienkou
* oprávnenie pre obsluhu stavebných strojov - skupina 3 a 5 je výhodou, žeriavnicky preukaz výhodou
* zodpovednosť, dôslednosť a samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Vstupný areál U.S. Steel, Košice 1
04454 Košice-Šaca
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 21
Ponúkaná mzda: 6 EUR
Inzerent:Phoenix Services Slovensko s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice