Železnice Slovenskej republiky (ŽSR)

Miesto práce:
Slovensko, okres Košice, Košice-Staré Mesto, Staničné nám. 11, 040 01

okres Košice;Košice
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika,Výroba;Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda):700EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce posunovača je posun so železničnými vozňami, ich vyvesovanie a zvesovanie s obsluhou bŕzd jednotlivých vozňov alebo ich skupín, zadržovanie spúšťaných a odrážaných vozňov, zabezpečovanie vozňov proti pohybu, dávanie a opakovanie návestí, príp. obsluha koľajových bŕzd.

Iné výhody:

· pracovný pomer na dobu neurčitú,
· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
turnusová práca
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:
- absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky,
- absolvovanie vstupného psychologického vyšetrenia na pozíciu posunovač.
Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu:
- získanie spôsobilosti BOZP,
- získanie odbornej spôsobilosti odborná skúška č. 17.

- precíznosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie

Kontaktné údaje:

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 15
Ponúkaná mzda: 700 EUR
Inzerent:Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice