HYZA a.s.

Majster strediska hydinových a mäsových výrobkov

05.01.2019HYZA, a.s.
Miesto práce:
Slovensko, okres Topoľčany, Topoľčany, Odbojárov 2279/37, 95592

okres Topoľčany;Topoľčany
Typ pracovnej ponuky:Potravinárstvo,Výroba;Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda):839EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- organizácia práce na úseku hydinových a mäsových výrobkov - organizuje prácu tak, aby boli splnené všetky požiadavky na výkon zamestnancov
- zadeľuje zamestnancov podľa potreby výroby, pričom zaradenie konzultuje s vedúcim strediska
- kontrola kvality výrobkov či spĺňajú kvalitatívne požiadavky
- monitoruje a zaznamenáva teplotný režim na zverenom úseku
- kontrola a označovanie hotových výrobkov
- kontroluje správnosť označenia zabalených výrobkov; označenie etiketou

Iné výhody:

zvýhodnený nákup hydinového mäsa
poskytnutie stravy za 0,50€ (obed alebo večera)
mimoriadne odmeny za dochádzku 1x za štvrťrok 36€
náborový bonus 300€ pri nástupe nového zamestnanca
masáže 1x mesačne
pedikúra 1x mesačne
týždenné kúpeľné pobyty pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov za zvýhodnené ceny

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:Skupina: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • SAP - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť

Kontaktné údaje:

HYZA, a.s.
Odbojárov 2279/37
95592 Topoľčany
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 839 EUR
Inzerent:HYZA a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj