GOLEM TECH,s.r.o.

Administratívny pracovník

05.01.2019GOLEM TECH, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Trnava, Cífer, Družstevná 21, 91943

okres Trnava
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Ekonomika, financie, účtovníctvo,Výroba;Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):580EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vypracovávanie a evidencia zmlúv, spracovávanie štatistických výkazov spoločnosti, vypracovávanie a evidencia interných dokumentov, kontrola vystavených zmlúv, aktivovanie fakturácie, komunikácia s klientmi v zákazníckom centre, prijímanie hotovostných platieb, rôzne iné administratívne práce.

Iné výhody:

Ponúkame prácu v mladom kolektíve. Budete mať možnosť rozšíriť svoju prax v administratíve a zdokonaliť svoje zručnosti. Možnosť kariérneho rastu.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Komunikačné schopnosti, časová flexibilita, lojálnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatný a pozitívny vzťah k práci, so zameraním na cieľ.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Kontaktné údaje:

GOLEM TECH, s.r.o.
Družstevná 21
91943 Cífer
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 580 EUR
Inzerent:GOLEM TECH,s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava