Falck Fire Services a.s.

Operátor/operátorka - operačné stredisko ZHÚ Bratislava

05.01.2019Falck Fire Services a.s.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, Jána Jonáša 1, 84108

okres Bratislava;Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Civilná ochrana a bezpečnosť,Chemický priemysel,Strojárstvo, technika a rozvoj;Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle,Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda):4,6EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

a) dodržiava interné predpisy vydané spoločnosťou Falck Fire Services a.s. a iné všeobecne záväzné právne predpisy a metodické pokyny vzťahujúce sa na prácu ním vykonávanú
b) plní úlohy týkajúce sa prijímania a vybavovania telefónnych hovorov
c) prijíma hlásenia o vzniku požiaru, havárií, úrazu alebo inej mimoriadnej udalosti v objektoch a priestoroch zákazníka a v dohodnutých zásahových obvodoch v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
d) vyhlasuje požiarny poplach a zabezpečuje plnenie ďalších súvisiacich úloh, vykonáva obsluhu signalizačných zariadení a spojovacích prostriedkov na základe povolenia z Telekomunikačného úradu v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
e) vysiela zásahové jednotky za účelom poskytovania ochrany života, zdravia, majetku a eliminácie následkov požiarov, havárií a mimoriadnych udalostí v objektoch a priestoroch zákazníka a v dohodnutých zásahových obvodoch v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
f) zabezpečuje privolávanie pomoci podľa pokynov veliteľa zásahu
g) obsluhuje ústredne elektronickej požiarnej signalizácie umiestnené na operačnom pracovisku v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
h) vedie predpísanú dokumentáciu v písomnej forme, resp. v digitálnej forme programu MS Office a spracováva požadované informácie v predpísaných formátoch
i) zodpovedá za pridelené osobné ochranné pracovné prostriedky a pridelené vecné prostriedky, ich správne a bezchybné používanie, pravidelnú kontrolu a údržbu
j) plní ďalšie pokyny svojho nadriadeného

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

• 1-ročné skúsenosti v práci s požiarnymi a telefónnymi oznamovacími systémami - výhodou
• skúsenosti s prácou na pozícii operátor Call Centra - výhodou
• vhodného kandidáta odborne zaškolíme
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• schopnosť pracovať pod stresom
• orientácia v problematike protipožiarnej ochrany - výhodou
• schopnosť rýchleho vyhodnotenia situácie a správneho rozhodnutia
• všeobecný rozhľad a ochota neustále sa vzdelávať
• vodičský preukaz sk. C - výhodou

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Galvaniho 7
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Počet videní: 1
Inzerent:Falck Fire Services a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava