SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

Sales manager

05.01.2019SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, gen.M.R.Štefánika 2, 91101

okres Trenčín;Trenčín
Typ pracovnej ponuky:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo,Obchod;Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Termín nástupu do práce:31. 1. 2019
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- tvorba obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
- tvorba obchodného a plánu, jeho prezentácia a obhajoba v súlade so stratégiou
- sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodného a plánu
- reprezentácia spoločnosti
- priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
- vedenie obchodných jednaní s kľúčovými klientmi a partnermi

Iné výhody:

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- spravodlivé ohodnotenie
- sociálne výhody
- zamestnanecké zľavy
- príjemné pracovné prostredie

Vhodné pre absolventov:Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- samostatná, charizmatická a dynamická osobnosť s iniciatívnym prístupom
- obchodné zručnosti, schopnosť identifikovať obchodné príležitosti
- silné komunikačné a prezentačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na výsledky
- schopnosti presadiť záujmy spoločnosti
- obchodná prax v hotelovej oblasti výhodou

gen.M.R.Štefánika 2
91101 Trenčín
Slovensko

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín