Trenčianske múzeum v Trenčíne

Konzervátor/konzervátorka

05.01.2019Trenčianske múzeum v Trenčíne
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, Mierové námestie č.46, 91101

okres Trenčín;Trenčín
Typ pracovnej ponuky:Umenie a kultúra;Zamestnanec kultúrnej inštitúcie
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- samostatné konzervovanie zbierkových predmetov
- čiastkové konzervátorské úkony pri záchrane umeleckých diel a zbierkových predmetov
- fotografická dokumentácia konzervátorských a reštaurátorských zásahov
- vypracovanie odbornej dokumentácie z konzervovania zbierkových predmetov
- posudzovanie stavu zbierkových predmetov a vypracovanie návrhov na odborné ošetrenie

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore konzervárstvo

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

bezúhonnosť

Mierové námestie č.46
91101 Trenčín
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Inzerent:Trenčianske múzeum v Trenčíne
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín