Adrián Kocsis

Klientský pracovník (Rimavská Sobota)

05.01.2019Adrián Kocsis
Miesto práce:
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Rimavská Sobota, Rimavská Sobota, Hlavné námestie 1, 97901

okres Rimavská Sobota;Rimavská Sobota
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo,Ekonomika, financie, účtovníctvo;Administratívny pracovník,Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- hlavnou náplňou práce je starostlivosť o klientov
- administratívne práce
- práca s databázou spoločnosti
- servis na existujúce zmluvy klienta
- pomôcť klientom pri poistných udalostiach
- práca v kancelárií
- pracovná pozícia je vhodná pre tých finančných agentov/pracovníkov konkurenčných spoločností, ktorí nechcú telefonovať na vlastné a studené kontakty, oslovovať len nových klientov, avšak majú dostatočné skúsenosti a vedomosti na prácu s existujúcou databázou spoločnosti

Deň nástupu dohodou. V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis mailom:

Ponuka platná do zmazania.

Iné výhody:

- fixný plat + variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 111 Eur do 1222 Eur
- 13. plat
- bonus na výpočtovú techniku vo výške 300 Eur
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
- teambuildingové akcie
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby - flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- flexibilná zložka výplaty

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie

Ponúkané výhody

- 13. plat

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- pozitívna osobnosť

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Jablonov nad Turňou 10
04943 Jablonov nad Turňou
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Adrián Kocsis
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj