PENZIÓN, Zariadenie sociálnych služieb Topoľčany

Pracovníčka výdaja jedla

05.01.2019PENZIÓN, Zariadenie sociálnych služieb Topoľčany
Miesto práce:
Slovensko, okres Topoľčany, Topoľčany, Československej armády č. 1870, 95501

okres Topoľčany;Topoľčany
Typ pracovnej ponuky:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Čašník,Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):520EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Samostatné kvalitatívne a kvantitatívne preberanie dodaných jedál,
- obsluha klientov v jedálni, servírovanie jedla,
- vedenie evidencie o odobratej strave,
- udržiavanie hygieny na pracovisku,
- umývanie riadu a používaného zariadenia,
- obsluha veľkokuchynského zariadenia pri výdaji stravy,
- udržiavanie teploty stravy.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

V prípade, že uchádzač nemá vzdelanie v oblasti potravinárstva, je potrebné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti. Výberové konanie sa bude konať 16. 01. 2019 o 13:00 hod. v spoločenskej miestnosti "PENZIÓNU" ZSS Topoľčany.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie
  • asertivita

Československej armády č. 1870
95501 Topoľčany
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 520 EUR
Inzerent:PENZIÓN, Zariadenie sociálnych služieb Topoľčany
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj