AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o.

Obchodná zástupkyňa/ Obchodný zástupca pre región Trnava

05.01.2019AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Priemyselná 3, 91701

okres Trnava;Trnava
Typ pracovnej ponuky:Obchod;Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda):624EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- akvizičná činnosť smerujúca k získaniu nových zákazníkov,
- vedenie obchodných rokovaní,
- udržiavanie obchodných kontaktov s existujúcimi zákazníkmi,
- podieľanie sa na tvorbe obchodnej stratégie v regióne,
- kompletná starostlivosť o trh v danom regióne.

Iné výhody:

- služobný automobil, mobilný telefón, notebook
- možnosť odborného rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
- základná zložka mzdy 624€ brutto mesačne + variabilná zložka až do výšky 1126€ brutto + cestovné náhrady
- motivačný bonusový systém
- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- práca v príjemnom kolektíve zamestnancov
- zamestnanecké zľavy
- MULTISPORT karta

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:30
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť
  • vyjednávanie

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- schopnosť viesť obchodné rokovania
- komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť
- ak máte znalosť automobilovej problematiky a sortimentu náhradných dielov - bude to považované za výhodu

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Kontaktné údaje:

AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.
Radlinského 11
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 624 EUR
Inzerent:AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava