COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.

Administratívny pracovník Orange DOMA/Orange Slovensko

05.01.2019COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, okres Prešov, Prešov, Lipová 1, 08001

okres Prešov;Prešov
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Obchod,Telekomunikácie;Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):600EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Orange DOMA je nový kanál zákazníckej starostlivosti telekomunikačného operátora Orange, ktorý na trh prináša novú generáciu zákazníckej starostlivosti. Jej cieľom je zákazníkom zabezpečiť profesionálny zákaznícky servis. Individuálny prístup, profesionalita a vysoká miera prispôsobenia sa potrebám zákazníka je presne to, čo dnešný zákazník od svojho operátora potrebuje.

Náplňou práce sú tieto aktivity:
- verifikácia, validácia a zadávanie údajov
- komunikácia s klientmi spoločnosti ktorí kontaktujú zákaznícku linku našej spoločnosti
- telefonická verifikácia zákazníkov - kontrola údajov zadaných našimi marketérmi
- zodpovednosť za korektne zadané informácie do interných systémov (CRM) o zákazníkoch
- asistentské práce rôzneho charakteru na základe zadania nadriadených

Iné výhody:

- moderné a dynamické pracovné prostredie
- mladý sympatický kolektív
- dynamická práca v príjemnom prostredí
- edukačné aktivity vedúce k profesijnému rastu
- teambuildingové akcie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 9:00
do 17:30

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- na uvedenú pozíciu hľadáme milú, akčnú a komunikatívnu osôbku, ktorá zapadne do nášho kolektívu
- dôležitá je motivácia, chuť učiť sa, vytrvalosť, zodpovednosť a presvedčenie, že problémy sú na to, aby sa vyriešili
- prax na podobnej pozícii je samozrejme výhodou

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť

Lipová 4987/1
08001 Prešov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 600 EUR
Inzerent:COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov