Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy

Miesto práce:
Slovensko, okres Poprad, Vysoké Tatry, Vyšné Hágy 1, 05984

okres Poprad;Vysoké Tatry
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády,Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo,Výroba;Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda):520EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné - upratovacie práce v závodnej kuchyni.

Iné výhody:

- dodatková dovolenka, doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

certifikát pre prácu v potravinárstve

Vyšné Hágy 1
05984 Vysoké Tatry
Slovensko
Fax: -=KONTAKT=-

Počet videní: 9
Ponúkaná mzda: 520 EUR
Inzerent:Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj