PENZIÓN, Zariadenie sociálnych služieb Topoľčany

Miesto práce:
Slovensko, okres Topoľčany, Topoľčany, Československej armády č. 1870, 95501

okres Topoľčany;Topoľčany
Typ pracovnej ponuky:Služby,Zdravotníctvo a farmácia;Au-pair,Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):520EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Realizácia opatrovateľského procesu, starostlivosť o klientov zariadenia (hygiena, kŕmenie, pitný režim a pod.).

Iné výhody:

- k základnej zložke mzdy sa pri kvalitnom plnení si pracovných povinností pripočíta i osobný príplatok, ktorým sa zvýši funkčný plat.
- taktiež k tarifnému príplatku patrí osobný príplatok za zmennosť, príplatky za víkend a sviatok, nočný príplatok.
- podľa kolektívnej zmluvy 5 dní dovolenky naviac
- možnosť odborného rastu,
- možnosť zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú
- gastrolístky

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz v rozsahu minimálne 220 hodín.
Personálny pohovor sa uskutoční s riaditeľom zariadenia, úsekovou sestrou a personalistkou - individuálne, podľa záujmu uchádzačov, a to v spoločenskej miestnosti "PENZIÓNU" Zariadenia sociálnych služieb Topoľčany, taktiež v spolupráci so zamestnancami ÚPSVaR. Vhodnou formou kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie
  • asertivita

Československej armády č. 1870
95501 Topoľčany
Slovensko
Fax: -=KONTAKT=-

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 520 EUR
Inzerent:PENZIÓN, Zariadenie sociálnych služieb Topoľčany
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj