Gymnázium Pétera Czeglédiho Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM - Czeglédi Péter Református Gimnázium, ul. Sv. Michala č.38, L

Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Levice, Levice, J.Jesenského 41., 93401

okres Levice;Levice
Typ pracovnej ponuky:Vzdelávanie a školstvo;Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výchovná činnosť v školskom internáte pri Gymnáziu Pétera Czeglédiho reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM. Výchovný jazyk v ŠI je maďarský.

Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore vychovávateľstvo

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • vedenie ľudí

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

J. Jesenského 41
93401 Levice
Slovensko
Fax: -=KONTAKT=-

Počet videní: 2
Inzerent:Gymnázium Pétera Czeglédiho Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM - Czeglédi Péter Református Gimnázium, ul. Sv. Michala č.38, L
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj