Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Strážnik/Vrátnik

05.01.2019Dan - Slovakia Agrar, a.s.
Miesto práce:
Slovensko, okres Dunajská Streda, Veľký Meder, Nový Dvor NULL, 93201

okres Dunajská Streda;Veľký Meder
Typ pracovnej ponuky:Civilná ochrana a bezpečnosť,Pomocné práce a brigády,Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Výroba;Pracovník strážnej služby,Vrátnik
Ponúkaný plat (základná mzda):3,18EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vrátnik, strážnik objektov,
- pravidelná kontrola areálu farmy/strediska, kontrola budov, zariadení a zabezpečenia farmy/strediska,
- kontrola funkčnosti kamerového systému,
- evidencia nafty, výdaj a príjem nafty vrátane kontroly uzáverov nádrží strojov a zariadení a kontroly funkčnosti zariadení na tankovanie nafty,
- vedenie evidencie vchádzajúcich a vychádzajúcich vozidiel a ich kontrola (kontrola nákladného priestoru a kabíny),
- zabezpečenie vozidiel s nákladom krmiva a zvierat plombou,
- vedenie evidencie príchodu a odchodu zamestnancov na farmu/stredisko,
- vedenie evidencie príchodu a odchodu cudzích osôb na farmu/stredisko, umožnenie vstupu cudzím osobám na farmu,
- sledovanie monitorovacieho systému, resp. používanie monitorovacieho systému za účelom získania prehľadu a dianí na farme/stredisku,
- hlásenie mimoriadnych udalostí, ako požiar, vlámanie, krádež, zranenie zamestnanca, poškodenie majetku, resp. iné udalosti nadriadenému zamestnancovi a podľa charakteru udalosti prípadné privolanie polície, hasičského zboru, alebo záchrannej služby,
- vedenie predpísanej evidencie, najmä, nie však výlučne Knihy závad a mimoriadnych udalostí, Knihy stavu nafty, Knihy evidencie vozidiel, Knihy evidencie návštev,
- upratovanie na vyznačených miestach stredísk a fariem,
- údržba oplotenia,
- údržba budovy ATS.

Iné výhody:

- Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- zaujímavý balík benefitov (300 Eur / rok na kafeteriu a ďalšie zaujímavé benefity ako napr. zľavy u partnerov, odmena za nového kolegu...),
- priestor pre kariérny rozvoj,
- pravidelné teambuildingové akcie,
- motivujúce platové ohodnotenie.

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- bezúhonnosť (čistý register trestov)

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Nový Dvor NULL
93201 Veľký Meder
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 12
Inzerent:Dan - Slovakia Agrar, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava