AspenStaffing, s. r. o.

Montážny/a pracovník/čka - Devínska Nová Ves (Ref. č.: A577)

05.01.2019AspenStaffing, s. r. o.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, Tehelňa 8, 84107

okres Bratislava;Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda):4,14EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- jednoduchá montáž elektromodulov pre automobilový priemysel
- nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe
- kompletné zaučenie po nástupe
- pracuje sa na 3-zmennej prevádzke (8-hod. zmeny)
- priemerna mzda v hrubom okolo 900,-€ - 1200,-€
- nástup možný ihneď, resp. podľa dohody
- práca na trvalý pracovný pomer

Iné výhody:

- stabilná práca v medzinárodnej a prosperújúcej nemeckej spoločnosti
- po zaučení možnosť prestúpiť do vyššej platovej triedy
- prémie až do výšky 30% z hodinovej mzdy za dochádzku a za výkon
- stravné lístky v hodnote 4.20,- EUR
- 13. plat
- príspevok na dopravu v závislosti od miesta bydliska
- čisté, zdraviu nezávadné a klimatizované pracovné prostredie
- bezproblémová doprava MHD v rámci BA ako aj z Malaciek a priľahlých obcí priamo pred závod,
- ubytovanie k dannému pracovnému miestu neposkytujeme.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

- 13. plat

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaffing s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Klariská 7
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 5
Inzerent:AspenStaffing, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava