MILSY a.s.

Operátor výroby v potravinárskom priemysle

05.01.2019MILSY a.s.
Miesto práce:
Slovensko, okres Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 224/B, 95701

okres Bánovce nad Bebravou;Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Potravinárstvo,Výroba;Operátor strojov a zariadení,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle,Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):3,2EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výroba syrov, údenie syrov, obsluha baliacich automatov

Iné výhody:

dochádzkový bonus, prémiový systém, zabezpečenie stravovania, výhodný zamestnanecký nákup

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- schopnosť pracovať vo výrobnom prostredí, ktoré zahŕňa hluk, meniace sa teploty, mokré priestory
- prax z mliekárenstva výhodou

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Kontaktné údaje:

MILSY a.s.
Partizánska 224/B
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Fax: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Inzerent:MILSY a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj