Grafton Slovakia s.r.o.

SPECIALIST IN ACCOUNTING (Ref. č.: 1-11-31778/PF)

14.01.2019
Grafton Slovakia s.r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce:Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda):1500EUR
-=KONTAKT=-EUR
Termín nástupu do práce:dohodou
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

- Zodpovednosť za účtovanie nákladov
- Reporting iným pobočkám
- Zodpovednosť za kvartálne uzávierkové aktivity pre pridelené pobočky
- Spolupráca na interných a externých auditoch

- Manage the accounting for and commit to the production of monthly/quarterly/annual accounts for assigned entities and branches
- Assisting with payroll, compensation and related benefits accounting and associated balance sheet entries and reconciliations where appropriate
- Accounting for accruals and prepayments for the respective entities
- Manage balance sheet reconciliation processes where not controlled by other Finance teams
- Coordinate the preparation of VAT reporting for VAT managers (including reconciliations)
- Assist with reporting for the various jurisdictions served by Finance
- Processing of end to end intercompany recharges and related activity, i.e. accounting for intercompany recharges in and recharges out and International Assignee accounting / processes in conjunction with the Intragroup Service Model team. All associated reconciliations
- Transactional level reporting to the business, assisting in policy setting and operational improvements

Iné výhody:

- Flexibilný pracovný čas,
- Práca z domu,
- Strava a dovolenka nad rámec zákona,
- Preplatenie dopravy do práce, a iné

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Minimálne požadované vzdelanie:vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov:Nie

Požiadavky na vhodného kandidáta:
- 7 rokov skúseností v účtovníctve alebo audite
- Znalosť US GAAP ALEBO SK GAAP ALEBO UK GAAP ALEBO IFRS
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku je podmienkou
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Schopnosť samostante pracovať

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1500 EUR
Inzerent:Grafton Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava