Grafton Slovakia s.r.o.

Miesto práce:Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Automobilový priemysel,Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda):1300EUR
-=KONTAKT=-EUR
Termín nástupu do práce:dohodou
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš už aspoň ročnú skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov? Ak si pracoval/a ako recruiter, sourcer alebo v inej oblasti HR, máme pre teba zaujímavú pozíciu v oblasti náboru u nášho klienta. Nastarosti budeš mať zhruba 20 pridelených pozícii z oblasti biznisu, financií alebo rôznych technických špecializácií.

Tvojou pracovnou náplňou budú tieto zaujímavé oblasti:

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov pre obsadzované pozície
- komunikácia s manažérmi jednotlivých oddelení, pre ktoré budeš obsadzovať pozície
- celý proces manažovania inzercie
- pohovorovanie kandidátov "face to face"
- účasť na projektoch
- prehodnocovanie aktuálnej situácie na trhu práce
- implementácia nových systémov a zlepšovanie procesov

Iné výhody:

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú od prezentované na osobnom stretnutí.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Minimálne požadované vzdelanie:vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov:Áno

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- máš minimálne ročnú skúsenosť v oblasti HR (napríklad recruitment, talent sourcing)
- znalosť ANGLICKÉHO jazyka na úrovni C1
- máš ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
- vieš sa orientovať v oblasti zákonníka práce
- máš chuť pracovať v medzinárodnom prostredí
- chceš sa vzdelávať a učiť nové veci
Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky neváhaj a pošli svoj životopis v anglickom jazyku.

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1300 EUR
Inzerent:Grafton Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava