MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o.

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

15.04.2019MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Holubyho 12
04001
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika;Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda):728EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 4. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Doprava

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Ústny pohovor

Náplň (druh) práce
- Budeš jazdiť na pravidelné 6 týždňové turnusy.
- Budeš mať zodpovedajúce turnusové voľno a 4 týždne dovolenky
- Pri nástupe dostaneš v priemere 1.650€ v čistom
(hrubá mzda 728€, diéty 45€/deň, pri druhom turnuse 46€/deň, po 6 mesiachoch 46,50€/deň, po roku 47€/deň)
- Technický servis je zabezpečený po celej Európe. Chlapci z dispečingu sa o teba postarajú. Určite neostaneš niekde visieť s pokazeným autom
- Doprajeme Vám zázemie na úrovni v úplne nových priestoroch v Belgicku, v Holandsku.
- Pracovnú zmluvu podpíšeš na pol roka. Za tú dobu zistíš, či ti táto práca vyhovuje. Keď budeme všetci spokojní, nie je žiaden dôvod prečo by sme nepokračovali v ďalšej spolupráci.
- Motivačný bonusový systém umožňujúci získať extra až 100 eur netto, priemerná mesačná mzda vrátane bonusov za prvé tri mesiace 2018 činila 780eur brutto.
- 4 alebo 6 týždňov, po ktorých nasleduje 11 dní voľna ( príchod domov v nedeľu v čase obeda, odchod na turnus obtýždeň v piatok poobede)
- Staň sa súčasťou stabilnej a prosperujúcej firmy. Celý rok budeš mať zabezpečenú prácu a zarobíš si slušné peniaze. Čo nevieš, to ťa naučíme. Nastúpiť môžeš ihneď.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Holubyho 12
04001 Košice-Juh
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 18
Ponúkaná mzda: 728 EUR
Inzerent:MEGA TRUCKING SLOVAKIA s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice