Centr Group SR, s.r.o.

Pracovník fyzickej ochrany

07.02.2019CENTR GROUP SR, s. r. o.
Miesto práce:Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Sever, Moldavská cesta 2, 04001
Slovensko, Prešovský kraj, okres Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou 1, 09301
okres Košice,okres Vranov nad Topľou;Košice
Typ pracovnej ponuky:Civilná ochrana a bezpečnosť;Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda):5EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:
Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Náplň (druh) práce
Kontrola zakúpeného tovaru v Drive In v obchode so stavebninami (KE) + ochrana administratívneho objektu, obchôdzky po objekte, kontrola vstupu a výstupu motorových vozidiel (VnT)

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu "S") alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu "P") podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

preukaz odbornej spôsobilosti - NUTNÝ

Kontaktné údaje:

CENTR GROUP SR, s. r. o.
Hviezdoslavovo námestie 25
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 27
Ponúkaná mzda: 5 EUR
Inzerent:Centr Group SR, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Prešovský kraj Košice