SECURO spol. s r. o.

Strážnik

11.02.2019SECURO spol. s r. o.
Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce, Topoľčianky, Hostianska 53, 95193

okres Zlaté Moravce
Typ pracovnej ponuky:Civilná ochrana a bezpečnosť;Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda):600EUR
Termín nástupu do práce:1. 3. 2019
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výkon povolania podľa zákona č. 473/2005 Z.z.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu "S") alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu "P") podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

platný preukaz odbornej spôsobilosti

Zadunajská cesta 6
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 600 EUR
Inzerent:SECURO spol. s r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra