Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Dispečer - cestmajsterstvo Medzilaborce

11.02.2019Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, okres Medzilaborce, Medzilaborce, Ševčenkova 939/16, 06801

okres Medzilaborce;Medzilaborce
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika,Výroba;Dispečer,Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:15. 3. 2019
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- viesť spracovanie predpísanej evidencie, výkazov prác a výkonov za celé cestmajsterstvo,
- spracovávať základné údaje o prevádzke mechanizmov, opravách ciest a výkonov zamestnancov, vyhodnocovať činnosť a nákladovosť cestmajsterstva,
- spolupracovať na zabezpečení plnenia úloh údržby a opráv pozemných komunikácií na príslušnom cestmajsterstve,
- spracovávať požiadavky na dodávky materiálov a iných potrebných prostriedkov pre cestmajsterstvo a zodpovedať za správnosť dodania požadovaných materiálov,
- v čase zimnej údržby ciest spolupracovať na riadení nepretržitej zimnej údržby ciest

Iné výhody:

- 5 dní dovolenky naviac
- príspevok na DDS
- pevná pracovná doba

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore dopravné staviteľstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore stavebníctvo

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

- ovládanie práce s PC (Word, Excel, Outlook)
- skúsenosti s riadením zamestnancov,
- prax v oblasti dopravy a znalosť príslušného regiónu výhodou,
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť a samostatnosť,
- časová flexibilita a bezúhonnosť,

Jesenná 14
08005 Prešov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Inzerent:Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj