AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Mzdár/personalista

12.03.2019Aquathermal Senec, a.s.
Miesto práce:Slnečné jazerá-sever
Senec
Typ pracovnej ponuky:Administratíva;Mzdový účtovník,Personalista,Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:hlavný
Termín ukončenia výberového konania:31.3.2019
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Mzdy - spracovanie miezd a dochádzky, PN, OČR, PaM, exekúcie, RZD, RZZP, výkazy do sociálnej a zdravotných poisťovní, štatistické výkazy, hlásenia na Úrad práce, Daňový úrad, Regionálny úrad verejného zdravotníctva, stravné lístky
-Personalistika - vznik pracovného pomeru, prihlasovanie/odhlasovanie do zdrav.poisťovní, a soc. poisťovne, pracovné zmluvy a náplne práce, ukončenie prac. pomerov + príslušná agenda, ELDZ, vzdelávanie a školenia zamestnancov, interné predpisy a smernice
-Denné uzávierky elektr.registračnej pokladne
-Vedenie hotovostnej pokladne

Iné výhody:

- relaxačné služby spoločnosti,
- zvýhodnená cena občerstvenia v reštaurácii SUBWAY
- flexibilný pracovný čas

Informácie pre uchádzača:

- Znalosť personálnej a mzdovej legislatívy
- Samostatnosť
- Prax vo vedení mzdového účtovníctva je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Iné znalosti:

Mzdové účtovníctvo, Personalistika, Pokladňa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Oblasť pôsobenia:

Služby týkajúce sa telesnej pohody

Adresa:

Aquathermal Senec, a.s.
Slnečné jazerá - sever
Senec
Slovenská republika
www.aquaparksenec.sk

Kontaktné údaje:

Katarína Blahutová
Slnečné jazerá - sever, Senec, 90301, Slovenská republika

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:AQUATHERMAL SENEC, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj