PROPLUSCO spol.s r.o.

Skladník/Skladník - Picker

18.03.2019
PROPLUSCO spol.s r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce:okres Senec
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika;Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda):od 700€ brutto + výkonnostná odmena až do 200€ + dochádzkový bonus 70€ + príspevok na dopravu alebo ubytovanie do 100€
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem a vychystávanie tovaru
- rozdeľovanie, uskladnenie a uloženie tovaru
- práca s ručným skenerom
- manipulácia s tovarom v sklade - ručná alebo pomocou paletového vozíka
- vybaľovanie tovaru, evidencia v systéme, inventúra
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody:

-VOĽNÉ VÍKENDY(v prípade potreby práca v sobotu)
- stabilná práca naDVE ZMENY(žiadne nočné)
- možnosť náhradného voľna
- práca na7,5 HODÍN DENNE
- po skúšobnej dobe základná mzda 750€ brutto
- príplatok za dopravu/ubytovanie do 100€/mesačne
- výkonnostný bonus na pozícii picker až do 200€/mesačne
- dochádzkový bonus 70€/mesačne
- stravné lístky v hodnote 3,60€ preplácané nad rámec zákona
- vianočný príspevok 150€

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajovhttps://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete nahttps://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:Slovenský jazyk (začiatočník - A2)

- základná znalosť práce s PC
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- komunikačné a organizačné schopnosti
- skúsenosť s prácou v sklade VÝHODOU
- oprávnenie na výkon VZV/NZV vozíka VÝHODOU (nie podmienkou)
- vlastná doprava

Charakteristika spoločnosti:

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Adresa:

Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Barbara Zichová
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 7
Inzerent:PROPLUSCO spol.s r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj