Bidfood Slovakia s. r. o.

Vodič skupiny "C"

18.03.2019Bidfood Slovakia s. r. o.
Miesto práce:Martin
okres Martin
Typ pracovnej ponuky:Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Po zaškolení navýšenie mzdy na 1 100 € brutto
Príplatok za prácu v sobotu nad rámec zákonníka práce
Diéty
Príplatok 100 € brutto v rámci letnej sezóny
Pravidelné prehodnocovanie mzdy

Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• rozvoz tovaru (mrazený, chladený, suchý)- nákladné vozidlo do 7,5 tony
• vykládka tovaru u zákazníkov
• komunikácia so zákazníkmi
• starostlivosť o pridelené vozidlo (čistota auta, sledovanie technického stavu vozidla, hlásenie prípadných porúch)

Iné výhody:

• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• pravidelné prehodnocovanie mzdy
• po zapracovaní možnosť navýšenia mzdy
• organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
• podpora kultúrnych a športových aktivít
• zvyšovanie kvalifikácie

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom naemail

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: https://www.bidfood.sk/o-nas/gdpr-obchodni-partneri

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:C, C1

• bezúhonnosť
• dobré pracovné návyky
• flexibilita
• spoľahlivosť
• zodpovednosť

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Bidfood Slovakia s. r. o. je najväčším distribútorom mrazených, chladených a čerstvých potravín i nepotravinárskeho tovaru na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov

Adresa:

Piešťanská 2321/71
Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Zuzana Ivanová
Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom, 91501, Slovenská republika

Počet videní: 8
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Bidfood Slovakia s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj