Magic Diamond, s. r. o.

Servisný technik

11.11.2019Magic Diamond, s. r. o.
Miesto práce:Košický kraj;okres Košice,okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky:Servisný technik
Ponúkaný plat (základná mzda):520EUR
Ponúkame:
- Práca na TPP a v mladom kolektíve,
- Výplata pravidelne do 15. dňa v mesiaci na účet
- Stravné lístky v hodnote 3,80 €- formou stravovacej karty Doxx
- Príplatky za nadčas, sviatok a cez víkend
Mzdu, ktorá sa skladá z dvoch zložiek:
1. Základná mzda na hodinu: 2,9890 €/ hod. (520 €)
2. Osobné hodnotenie do 800 €
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme technika výherných prístrojov, jukeboxov a inej zábavnej techniky.

Požadujeme znalosť elektroniky, technické a manuálne zručnosti, technické myslenie, bezúhonnosť, vodičský preukaz sk. B, minimálne SŠ vzdelanie technického smeru.

Prednosť majú uchádzači s praxou v odbore alebo príbuzných odvetviach. Hľadáme zamestnancov, ktorí chcú zarobiť veľa peňazí a neváhajú pre to aj niečo urobiť.

Profesijný životopis (rozpísané všetky doterajšie zamestnania, vr. funkcie), žiadosť o prijatie do PP zašlite prosím naemail
K žiadosti o prijatie do PP pripojte aj list s popisom svojich vlastností a zručností, čo viem, čo chcem.

Požiadavky: bezúhonnosť, žiadne exekúcie, vodičský preukaz skup. B, vysoké nasadenie, SŠ vzdelanie - technického zamerania a podobne. Výhodou je záujem o elektroniku a elektrotechniku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma pracuje v oblasti zábavného priemyslu.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti herní a stávkových kancelárií

Adresa:

Potočná 11
Limbach
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Petra Pásztorová
Potočná 11, Limbach, 900 91, Slovenská republika

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 520 EUR
Inzerent:Magic Diamond, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice