Centrum sociálnych služieb v Poprade, Komenského 3454/12

Miesto práce:okres Poprad
Typ pracovnej ponuky:Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):829EUR
Určenie platu podlieha zákonu č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov
a v závislosti od dĺžky započítateľnej praxe.
Termín nástupu do práce:od 1.4.2019
Druh pracovného pomeru:hlavný
Termín ukončenia výberového konania:22.3.2019
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Odborné riadenie, kontrolovanie, hodnotenie a zodpovednosť za činnosti zamestnancov na sociálnom úseku. Zabezpečenie a dohľad nad zavedenými štandardami kvality v sociálnych zariadeniach. Sociálne diagnostikovanie občana pred nástupom do zariadenia sociálnych služieb a počas jeho pobytu v zariadení sociálnych služieb.

Informácie pre uchádzača:

Vysokoškolské vzdelanie II. st. - odbor sociálna práca

Minimálne požadované vzdelanie:vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov:Nie

Iné znalosti:

Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

Požadujeme minimálne 5 rokov praxe v sociálnych službách, prax vo vedúcej pozícií je výhodou. Ďalšie požadované schopnosti, zručnosti: riadiace schopnosti a zručnosti, empatia, zodpovednosť, organizačné zručnosti, flexibilnosť, samostatnosť, kreatívnosť.

Charakteristika spoločnosti:

Rozpočtová organizácia mesta poskytujúca sociálne služby.

Oblasť pôsobenia:

Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach

Adresa:

Komenského 3454/12
Poprad
Slovenská republika
www.css.poprad.sk

Kontaktné údaje:

Valčáková
Tel: 052/2858809

Počet videní: 10
Ponúkaná mzda: 829 EUR
Inzerent:Centrum sociálnych služieb v Poprade, Komenského 3454/12
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj